Mens B Doubles

Date Time Court Team 1 Team 2
Mon 9/10/2018 7:00 PM Court 1 Wajda/Sikoski Howard Jr./Bodnar
5:30 PM Court 2 Tothill/Wallerstein Slattery/Clarke
7:00 PM Court 2 Chapin/Greeley Briggeman/Connelly
5:30 PM Court 3 Howard Sr./Irwin Cloutier/Salta
Mon 9/17/2018 5:30 PM Court 1 Slattery/Clarke Briggeman/Connelly
7:00 PM Court 1 Cloutier/Salta Howard Jr./Bodnar
7:00 PM Court 2 Howard Sr./Irwin Wajda/Sikoski
5:30 PM Court 3 Tothill/Wallerstein Chapin/Greeley
Mon 9/24/2018 5:30 PM Court 1 Chapin/Greeley Slattery/Clarke
5:30 PM Court 2 Howard Jr./Bodnar Howard Sr./Irwin
7:00 PM Court 2 Wajda/Sikoski Cloutier/Salta
5:30 PM Court 3 Briggeman/Connelly Tothill/Wallerstein
Mon 10/1/2018 5:30 PM Court 1 Briggeman/Connelly Howard Jr./Bodnar
5:30 PM Court 2 Tothill/Wallerstein Howard Sr./Irwin
5:30 PM Court 3 Slattery/Clarke Cloutier/Salta
7:00 PM Court 2 Chapin/Greeley Wajda/Sikoski
Mon 10/8/2018 7:00 PM Court 2 Wajda/Sikoski Briggeman/Connelly
5:30 PM Court 2 Howard Jr./Bodnar Chapin/Greeley
5:30 PM Court 3 Cloutier/Salta Tothill/Wallerstein
5:30 PM Court 4 Howard Sr./Irwin Slattery/Clarke
Mon 10/15/2018 5:30 PM Court 1 Briggeman/Connelly Cloutier/Salta
7:00 PM Court 1 Chapin/Greeley Howard Sr./Irwin
7:00 PM Court 2 Tothill/Wallerstein Wajda/Sikoski
5:30 PM Court 3 Slattery/Clarke Howard Jr./Bodnar
Mon 10/22/2018 7:00 PM Court 1 Howard Sr./Irwin Briggeman/Connelly
5:30 PM Court 2 Cloutier/Salta Chapin/Greeley
7:00 PM Court 2 Wajda/Sikoski Slattery/Clarke
5:30 PM Court 3 Howard Jr./Bodnar Tothill/Wallerstein
Mon 10/29/2018 5:30 PM Court 1 Briggeman/Connelly Chapin/Greeley
7:00 PM Court 1 Howard Jr./Bodnar Wajda/Sikoski
5:30 PM Court 2 Slattery/Clarke Tothill/Wallerstein
5:30 PM Court 4 Cloutier/Salta Howard Sr./Irwin
Mon 11/5/2018 5:30 PM Court 1 Briggeman/Connelly Slattery/Clarke
5:30 PM Court 4 Howard Jr./Bodnar Cloutier/Salta
5:30 PM Court 3 Chapin/Greeley Tothill/Wallerstein
7:00 PM Court 1 Wajda/Sikoski Howard Sr./Irwin
Mon 11/12/2018 5:30 PM Court 1 Tothill/Wallerstein Briggeman/Connelly
7:00 PM Court 2 Cloutier/Salta Wajda/Sikoski
5:30 PM Court 2 Slattery/Clarke Chapin/Greeley
5:30 PM Court 3 Howard Sr./Irwin Howard Jr./Bodnar